Nastavení cookies
 

Jak koupit CAD -.CAD SYSTEM.CZ

Na začátku před nákupem je potřeba mít připravené údaje k platbě. Platby je možno provádět on-line jednoduchým a rychlým způsobem, který je běžný u standardních e-shopů.

Platbu je tedy možno provádět způsoby:

 


  • Platební kartou VISA, MasterCard nebo American Express
  • Prostřednictvím služby PAYPAL. Pro tento typ platby je potřeba účet na www.paypal.cz

cards.png

 


karta.produktu.png

Nákup zvoleného produktu je možno začít na stránce konkrétního produktu. Na stránku produktu je možno se dostat přes nabídku v horním menu PRODUKTY nebo přes nabídku produktů na úvodní domovské stránce. Stránka produktu obsahuje v dolní části nabídku formou karet variant produktu.
U zvolené varianty produktu klikněte na tlačítko Koupit licenci. Tím se dostanete na formuláře nákupu v anglickém jazyce.
Na základě dále uvedených informací zvládnete process nákupu dokončit.  

 

BuyItNow.png

Na stránce nabídky variant produktů klikněte u vybrané varianty produktu na tlačítko Buy It Now.

 

BuyItNow-setting.png

Licenci vždy kupujete na období jeden měsíc. Volba AutoRenewal zajistí automatickou obnovu licence za stejných podmínek po její vypršení. Volba Non-AutoRenewal znamená, že platnost licence nebude automaticky prodlužována.
Počet licencí se zadává do pole Qty.
Přednastavené údaje můžete nechat i beze změny a dále pokračujte v nákupu tlačítkem Buy It Now.

 

checkout.png

Dále proces nákupu zobrazí stránku Checkout, na které se nachází seznam nakupovaných licencí, formulář pro vyplnění údajů o objednavateli a o platbě. Pokud nenakupujete poprvé a jste registrovaným zákazníkem, přihlaste se svými údaji ve formuláři Account Login Information a dále proces nákupu proveďte Vámi obvyklým způsobem. Pokud nakupujete poprvé, formulář Account Login Information nevyplňujte a přejděte níže k další části popisu nákupu.
 

 

checkou.form.png

Vyplňte formulář Billing Information a další formuláře Additional Information a Auto-Renewal Plan Terms and Conditions označte dle obrázku a posuňte se níže na konec formuáře.

 

payment.continue.png

Vyplňte údaje o platbě a pokračujte tlačítkem Continue.

 

CheckVAT.png

U nákupů je do ceny započítána daň z přidané hodnoty (DPH/VAT). Dle platných zákonů Evropské unie se na veškeré stahované digitální produkty, včetně software, do ceny započítává daň z přidané hodnoty (DPH/VAT) ve výši 15%.
Pokud jste plátcem DPH/VAT, tak při procesu objednávání vyplňte do obou kolonek DIČ (VAT) a pokračujte tlačítkem Continue.
Pokud nejste plátcem DPH/VAT nebo nebudete žádat o vrácení DPH, pokračujte tlačítkem Skip Registration.
V případě, že chcete vrátit DPH a vyplnili jste DIČ, odešlete fakturu, kterou dostanete po provedeném nákupu spolu s kopií „Registrace plátce DPH“ na fax: 952-253-8760.

 

Fakturu za provedený nákup získáte v přehledu objednávek, kam se dostanete buď přes číslo objednávky, nebo přihlášením emailovou adresou a heslem, které jste zadali při nákupu.

Další informace v angličtině ve formě FAQ jsou dostupné zde >>