Nastavení cookies
 

Novinky

Rozšiřujeme nabídku o produkty QuadriSpace
05.01.2015

Tvoříte dlouho a pracně katalogy náhr. dílů a další technickou dokumentaci  a chtěli byste to změnit ? Pak právě pro vás jsme rozšířili nabídku o produkty QuadriSpace - http://www.quadrispace.com/

Podporované formáty aplikací: SolidWorks, Solid Edge, Inventor, Google Sketchup, Rhino, AutoCAD a další.

Semináře k uvedení Solid Edge ST7
08.12.2014

V listopadu proběhly v Praze a Ostravě semináře s prezentacemi novinek v Solid Edge ST. Jelikož se někteří uživatelé nemohli akcí zúčastnit, připravili jsme pro ně prezentace ke stažení:

Důležité novinky

Update training

Zkušenosti našich zákazníků: VOP CZ s.p.
29.08.2014

Zajímají Vás zkušenosti ostatních uživatelů s nasazením software SIEMENS PLM a co jim to přineslo ?


Společnost VOP CZ, s.p. nám umožnila podělit se o své zkušenosti s nasazením CAD/CAE řešení řízeném PLM systémem Teamcenter, nechejte se jimi inspirovat.

Společně s investicemi do výrobní a technologické základny se vedení firmy rozhodlo investovat také do předvýrobní etapy s cílem zajistit vyšší efektivnost při vývoji nového výrobku DAPPER 5000 – pořízeno bylo 26 licencí Solid Edge, konstruktéři po zaškolení začali těžit z výhod Synchronní technologie s možností ověření návrhů základní pevnostní analýzou, pro pokročilé analýzy byla konstrukce vybavena software NX CAE, který z prostředí Teamcenter načítá data vzniklá v konstrukci a výstupy ukládá zpět do Teamcenter, kde jsou okamžitě k dispozici dalším pracovníkům firmy.

Výsledkem jednotného řešení CAD/CAE/PLM software od SIEMENS PLM a ITS je splnění očekávání:

dosažena výrazně vyšší propojenost konstrukce s logistickou podporou
vzniká přesnější technická dokumentace
na trh jsou uváděny výrobky s vysokou kvalitou

Nasazením software SIEMENS PLM byly vytvořeny optimální podmínky pro splnění firemní strategie a pro dosažení cílů. Podrobnější popis řešení je zde.

Máte zájem o více informací o výhodách a přínosech, které by Vám a vaší firmě jednotné řešení CAD/CAE/PLM přineslo ?

Kontaktujte naše obchodníky:

Josef Kubr +420 602 212 949
Martin Obadálek +420 602 210 659
Tomáš Lacina +420 606 305 298Zkušenosti zákazníků: OSTROJ a.s.
07.08.2014

Potřebujete svým zákazníkům ukázat video s řešením postaveným na vašich výrobcích ? Potřebujete zvýšit kvalitu výstupů z vašeho 3D CAD software ?


Pracovníci konstrukce Divize důlní stroje ve společnosti OSTROJ a.s. dostali za úkol vytvořit video prezentaci řešení těžby uhlí ve strmých slojích, přičemž konstrukce měla veškeré důlní zařízení vymodelováno v Solid Edge.
Konstruktéři začali hledat software, který je snadný a intuitivní na ovládání, umí využít stávající 3D konstrukční data a má kvalitní výstupy.
Zvolili software KeyShot, který splnil jejich požadavky za velmi příznivou cenu a po našem krátkém zaškolení začali pracovat na úkolu a velmi rychle vytvořili skvělou videoprezentaci.
Získali jsme souhlas OSTROJ a.s. se zveřejněním ukázky výsledku jejich práce – vizualizace těžby uhlí ve strmých slojích, vytvořené pomocí CAD dat ze Solid Edge a nástrojů software KeyShot.
Video je také na: http://youtu.be/8QGbPgrcWG8

KeyShot umí pracovat také s daty aplikací: NX, Catia v5/6, SolidWorks, Inventor, PTC Creo, Pro/ENGINEER Wildfire, Rhinoceros, Maya a formáty STEP, IGES,Parasolid, JT a dalšími.

Máte zájem o více informací o software KeyShot, chtěli byste jej vyzkoušet a koupit ?

Kontaktujte naše obchodníky:
Josef Kubr +420 602 212 949
Martin Obadálek +420 602 210 659
Tomáš Lacina +420 606 305 298Solid Edge a FEMAP
03.06.2014

Industrial Technology Systems spustila WEB pro ON-LINE  pronájem software Solid Edge a FEMAP  

TOP Siemens Partner
23.11.2013

Industrial Technology Systems byla vyhlášena TOP Siemens Partnerem pro finanční rok 2013 

1-10